For buyers
Enter
Login
Password
Register now
After registering on the site, you will have access to tracking the status of orders, a personal account and other new features.
Login
Password
Register now
After registering on the site, you will have access to tracking the status of orders, a personal account and other new features.

Purchase returns


Pircējiem, kuri vēlas atgriezt preci, jāsazinās pa e-pastu info@fevex.eu, aprakstot atgriešanas iemeslu un pievienojot preces attēlu.
Pretenzijas pieteikšanas tiesības ir spēkā, ja prece tika izmantota tikai paredzētājos apstākļos.
Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no preces, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.
Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs SIA “FEVEX”, tālruņa numuri: +371 67 704 179, +371 26 814 698, +371 26 814 960, e-pasta adrese: info@fevex.eu  par lēmumu atteikties no preces.
Jums preces jānodod SIA Fevex noliktavā vai kurjeram, bet jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas. Jūs esat atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
• preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā;
• preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas;
• prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
• patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ;
• prece, tās īpašību dēļ pēc piegādes neatgriezeniski sajauksies ar citām lietām;

Interneta veikalā apskatāmo preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu vai konkretizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties ar mums pa epastu: info@fevex.eu, tel. +371 67 704 179, +371 26 814 698, +371 26 814 960,  lai izvairītos no nepatīkamiem pārpratumiem.